BELYSNING / Bordslampor / Bordslampfötter 11843063
*
nr 1184 3063
Bordslampfötter
2 st, Tilgman Keramik
Kondition: skadad
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 21 maj 2018
kl 20:40:03
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/5 16:14:54
1
Vinnande bud
21/5 16:50:11
2
200 kr
21/5 16:50:11
1
250 kr (Budbetjänt)
21/5 16:50:23
2
300 kr
21/5 16:50:23
1
350 kr (Budbetjänt)
21/5 16:52:42
2
450 kr
21/5 16:52:42
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor tilgman keramik tilgmans keramik
-
6014 Bordslampa
Hans Agne Jakobson, Markaryd, Modell B-124, Design..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:39
-
6156 Fotogenlampa
+ 1 par lyktor, Karlskrona Lampfabrik, mässing. Hö..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:26
*
Bordslampfötter
Kondition: skadad
Läs om budbetjänten
nr 1184 3063
Bordslampfötter
2 st, Tilgman Keramik
Kondition: skadad
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 21 maj 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
21/5 16:14:54 | 1 | Vinnande bud |
21/5 16:50:11 | 2 | 200 kr |
21/5 16:50:11 | 1 | 250 kr (Budbetjänt) |
21/5 16:50:23 | 2 | 300 kr |
21/5 16:50:23 | 1 | 350 kr (Budbetjänt) |
21/5 16:52:42 | 2 | 450 kr |
21/5 16:52:42 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor tilgman keramik tilgmans keramik
-
6014 Bordslampa
Hans Agne Jakobson, Markaryd, Modell B-124, Design..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:39 -
6156 Fotogenlampa
+ 1 par lyktor, Karlskrona Lampfabrik, mässing. Hö..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:26